Leden 2017

Tiaroth Rhaskelper Tirakang

28. ledna 2017 v 19:12 Členi III
Jméno: Tiaroth Rhaskelper Tirakang (zkráceně Tiar)
Pohlaví: Samec
Věk + narozeniny: 16 let (12. Leden)
Rasa: Drak molosoidní (Výška: 14 metrů; Délka: 18 metrů; Váha: 21 tun)
Magie + síla magie: Ledová VIII
Povaha: Tento obrovský drak je poměrně komplikované povahy. Umí být až neskutečně flegmatický, o chvíli později nepříjemně cholerický. Je to drak, se kterým nejsou žádné žerty. Většinou vše bere velice vážně a nesnese žádnou urážku na jeho osobu. Není téměř nic, co by ho překvapilo. Má velké znalosti o tomto světě a jeho historii. Má velmi tvrdé šupiny, které přesekne jen málokdo. Bojí se myší :-D
Minulost: Tiaroth byl sirotek, už od mala žil v horách. Prvních několik měsíců pro něj bylo peklo. Aby přežil, kradl dračím smečkám jejich mršiny. Když mu byly dva roky, ujal se ho sférický drak, který vypadal jako anděl. Velice rychle ho naučil, jak používat svou magii, ulovit si své jídlo a hlavně, jak přežít. Jako závěrečnou zkoušku pro něj andělodrak vybral, aby přežil ve sněhové bouři - vystopoval v ní kořist a našel úkryt. Samozřejmě to zvládl na jedničku a andělodrak ho navedl severním směrem. Tiaroth poněkud nechápavě tamtím směrem vykročil. Anděl zmizel a Tiaroth uviděl umírající dráče - Alarika. Zachránil ho a ujal. Pak ho učil to, co ho naučil Sférický drak. Společně objevovali svět a prožívali skvělé zážitky. O několik let později se spustila velká válka na jejich území, takže oba dva byli nuceni hory opustit. Odlétly spolu do světa.
Dovednosti: 100b
Síla: 60
Rychlost: 5
Výdrž: 12
Inteligence: 22
Obrázek:Alarik

28. ledna 2017 v 19:08 Členi III
Jméno: Alarik
Pohlaví: Samec
Věk + narozeniny: 8 let (26. Dubna)
Rasa: Drak zakrslý (3,4 metrů na výšku X 6 metrů na délku bez ocasu, váha 2,9 tun)
Magie + síla magie: Zvěrokruh lvl. IV (dokáže vyvolat draky určitého znamení, dle něj i vzhledu a magií. Příklad: Vodnář - Modrý drak s vodní magií. Síla draků je dvojnásobná ku Alarikovým dovednostem)
Povaha: Alarik je dobrodružný, velmi živý drak. Dokáže být velmi podezíravý a až prohnaný. Pokud ho něčím zaujmete, jednoduše se ho nezbavíte. V jakékoli situaci je schopen vymyslet nějaký vtip nebo vložit nemístnou poznámku. Otravování jiných mu není cizí, proto se mu nebojte dát ránu a zklidnit jeho plamennou náturu. Zbožňuje dračí společnost a zábavu. Nevydrží dlouho na jednom místě nebo u jedné a té samé činnosti, musí pořád něco dělat. Velice rád hraje různé hry, hlavně miluje mluvení v hádankách.
Minulost: Už od mala si z něj dělala ostatní stejně stará dráčata srandu. Malý otrava, nechutná krysa, trapáček, morčátko... to byly přezdívky, které si vypasoval. Nikdo ho neměl rád, všichni se mu vyhýbali. Neměl žádné přátele. Ano, měl rodiče, ale ti na něj neměli čas. Z toho důvodu byl opravdu slabý. Magii neobjevil ani ve třetím roce a sotva zvedl kámen. Šikana dráčat byla horší a horší, tak se rozhodl, že uteče do hor. Tam ho ale přepadla sněhová vánice, obrovská zlá bouře. Když už vážně rychle umíral, vystoupil ze sněhové bouře obrovský drak, který ho zachránil, posléze se stal i jeho učitelem a vzal si ho "pod křídla". Ten drak, se jmenoval Tiaroth Rhaskelper Tirakang. Učil ho, trénoval, vyprávěl mu o historii, přírodě a vším možným. O měsíc později objevil svou magii. Magii zvěrokruhu. Bylo to velké překvapení pro ně, pro oba. Alarik se začal zajímat o astrologii a o hvězdy, souhvězdí a hvězdokupy. Za dva další roky byla zahájena obrovská válka mezi dvěmi smečkami. A protože jejich bojiště bylo naplánováno přímo v horách, kde naši dráčkové žili, byli donuceni je opustit. Společně odlétli do světa, jako učitel a jeho učeň...
Dovednosti: 100b
Síla: 21
Rychlost: 31
Výdrž: 17
Inteligence: 31
Obrázek:

Zde se hraje

7. ledna 2017 v 16:15 Dragelia
Nezapomeňte si přečíst pravidla :)

Elkenne

7. ledna 2017 v 13:43 Členi III
Jméno: Elkenne
Kmen: rā O'odham
Věk: 6 let
Pohlaví: Dračice
Druh: Drak obecný
[délka: 6x11 metrů, váha: 4 tuny]
Magie: Energie
[popis: Pod tímto názvem můžete vidět leda jakou ujetou fantazii. Ať už třeba nějakého draka, který jde běhat po zadních nohách přes pláž, nebo jak letí skrze oblohu podobný blesku. Avšak tyto vcelku vtipné myšlenky stranou, tohle musíme brát vážně a normálně. S tímhle není žádná sranda a zacházet vzato touto magií, může mít špatné následky na flóru a faunu. Vyznačuje se hlavním znakem, aneb zelenou barvou. Ne, není to žádný jed, nebo nějaký sliz, či na co to myslíte. Je to hmatatelná látka z fyzické a psychické energie z různých živočichů či rostlin, která co jen se dotknete, tak vás může zranit. Podle toho jak ji drak či dračice používá, tak dokáže stvořit nějakou energetickou kouli, která dokáže spálit a zničit.]
[jak funguje: Drak nebo dračice, vysaje z následujících živých věcí jakýkoliv náznak toho, že žije. Tudíž pokud se utká v bitvě tak na pouhých deset metrů zvládne bez náznaků odsát z daného nepřítele veškerou jeho životní energii, ale nenechá ho zemřít! Jen velice unavit, až se to může jen zdát jako pokraj smrti. Z energetického vlákna, které se usadí hlavně v hlavě a na polštářcích tlapek dokáže vytvářet tělesa, jak už bylo výše řečeno o kouli, atd. Může ji také vrátit nebo ji vzít, záleží na tom v jaké je zrovna pozici.]
Síla magie: X
[Sice se to nezdá, ale opravdu to má následky větší a o mnohokrát horší než by jste mohli do toho tipnout.]
Povaha: Taková v pohodě, se smyslem pro humor a ,,trochu'', teda oprava hodně padlá na hlavu. Elkenne je taková více méně dětinská, soutěživá dračice. Zbožňuje všechno na volnosti, dobrodružství taková hodně zvědavá nad vším, takže očekávejte, že se bude hodně ptát a tu držku nezavře, dokud ji nenapomenete. Taková spíše přátelská a do všeho čumí obdivem a nadšením, prostě taková usměvavá. Neposlouchá nějaké nadřazené, vede se prostě tím čím chce a co vlastně by chtěla sama. Když ji urážíte, tak je to dost marné, věci ji dochází celkem pomalu a neporozumí vám hned co po ní všechno nadáváte. S životem vždycky spokojená, optimistická a hyperaktivní, přátelům známější pod přezdívkou Elke.
Minulost: Až bude nálada, tak bude napsána! Opravdu, svět v její historii není zase tak růžový a medový, jak by se mohl představovat.
Dovednosti:
Síla: 34 [Kámen na kameni]
Rychlost: 14 [Spokojená želvička nepotřebuje být extra rychlá]
Výdrž: 39 [Kolik to cukru spolykala?]
Inteligence: 13 [Oživlý valašský ořech, třeste se]
<><><><><><>
Obrázek:

Musica

7. ledna 2017 v 13:42 Členi III
Jméno: Musica, figlia di suono e canto
Věk: 5 let (narozena 4.1.2011)
Pohlaví: Dračice
Čínský drak: Výška 3,9 metru, délka 7 metrů, váha přibližně půl tuny.
Magie: Zvuk všeobecně. Může změnit zvukovou frekvenci, pohrát si s vaším sluchem nebo vytvořit antizvukovou bariéru.
Síla magie: IV, není to magie na zabíjení.
Charakter: Dá se popsat jako velmi uklidňující, přátelské stvoření, které je tak trpělivé, že by se na něm dalo i štípat dříví. Inu, Musica je velice rozvážná, poklidná a milá bytost šířící kolem sebe dobro. Někomu může připadat zvláštní, ale je to pouze její osobností a vyjadřováním. Vlastní až neskutečně jemný uklidňující hlas. Další její vlastností je citlivost. Jakoukoli urážku na její osobu si vezme k srdci a pravděpodobně to dopadne tak, že propláče dalších několik dní, dokud se jí dotyčná osoba neomluví. Její nejoblíbenější činnost je broukání si nějaké melodie, popřípadě hraní na nástroj, který si sama pomocí své magie vytvoří (většinou flétna). Samozřejmě nemusí hrát na nástroj, ale může vysílat více zvukových vln různých frekvencí a vytvářet z nich melodii. Některé melodie používá jako uspávací plyn (je jedno jak jste rozzuření, stejně do pár sekund usnete!), jiné jako relaxační, veselé a hravé, nebo tajemné či posmutnělé. Bohužel každý má nějakou špatnou vlastnost a tou je Musičina velká důvěra ke každé druhé osobnosti. Občas jí unikne z tlamičky nějaké italské slovo a jak to tak bývá, prodlužuje a zdůrazňuje písmenko r (ráčkuje). Neberte ji to však za zlé.
Minulost: Narodila se v Itálii v místech, kde žádní lidé nejsou. Tím místem jsou létající ostrovy, kolem nichž je neviditelná a anti-zvuková bariéra, aby nikdy nebyla ničím spatřena. Na těchto ostrovech žije národ zvaný "Suono e canto". Není moc slavný, ale za to většina dračích hymen a písní pochází právě odtud (a jen málokterý cizokrajný drak to ví!). Tyto ostrovy obývají čínští draci. Všichni vlastní magie související se zvukem nebo hudbou. Musica se narodila obyčejným drakům, ale ještě jako dráče přišla o matku. Otec byl však velký dobrák a o to víc času s ní trávil. On sám ji učil hrát na nástroje, učil ji jak zacházet s její magií a také ji poctivě vyjmenoval všechny nevýhody a slabiny magie, na co si v bojích dát pozor a naučil ji také pár uspávacích melodií. Pak přišel den, kdy ji otec poslal do světa, aby si našla nové známosti a ještě více zdokonalila svou magii. Musica odlétla na severozápad, kde po pár týdnech objevila čtyři ostrovy. Přišly ji něčím zvláštní a tak se rozhodla, že je prozkoumá. A tu začíná její příběh... .
Dovednosti:
Síla: 11 - nemá sílu, přidává tomu fakt, že je velice lehká
Rychlost: 34 - Pokud je potřeba, umí být velice rychlá a mrštná jako lasička.
Výdrž: 24 - Levitovat dlouhé hodiny je pro ni velmi unavující, totéž platí o fyzické námaze, jako třeba přespolní útěk.
Inteligence: 31 - lehčí nadprůměr. Nedělá ji žádný problém vymyslet nějakou strategii, velice ráda mluví v hádankách a metaforách.
<><><><><><>
Obrázek:

Zera

7. ledna 2017 v 13:41 Členi III
Jméno: Zera
Věk: 8 let
Pohlaví: Dračice
Druh draka: Delší typ draka Obecného - 6x18 metrů x 6 tun
Magie: Duše (souls). Zera může ovládnout vaší duši a pak s vámi manipulovat jak se ji zlíbí. Dokáže také oddělit duši od těla (vaše tělo je v kómatu, ale vy jste "jako duch" a vidíte vše okolo, ale není vás vidět, slyšet a nemůžete nic dělat). Pokud chce Zera ovládnout něčí duši, věnuje protivníkovi upřený pohled. Tato magie požaduje vysokou psychickou sílu a přesnost a především správnou koncentraci magie. Pokud se jí někoho povede ovládnout, oči jí kompletně zbělají (stejně jako protivníkovi). Pro tuto magii slouží i její značka, tj. obličej na její zadní levé způli chybějící noze. Zera v ní skladuje všechny oddělené, posléze vysáté duše. Může je vypustit ven a zařídit vám pomalou, bolestivou smrt. Tyto duše jsou rozběsněné a agresivní a jsou hmotné - to znamená že vám mohou ublížit i fyzicky. Pokud tyto duše budou chtít, najdou si v okolí nějakou mršinu, zvíře nebo démona, kterého sami ovládnou a budou ještě silnější. Dodatek: Tato magie je velice nebezpečná a jen málokterý drak ji dokáže ovládnout. Pokud nejste dostatečně opatrní, může vás sama ovládnout a uvěznit. Z tohoto důvodu ji Zera používá pouze pokud je to opravdu nutné.
Síla magie: VII
Sourozenci: Azazel
Povaha: Zera je velice přátelská (a také náladová!) dračice která kolem sebe potřebuje přátele, na druhou stranu ocení i samotu. Bývá velmi zvědavá a vždy musí být tam, kde se zrovna něco děje. Velice dobře se dokáže vcítit do situace druhých a opatřit je nějakou dobrou moudrou radou. Miluje cestování a dobrodružství, svým způsobem věří v osud. Je také velice chytrá a mazaná. Spoléhá vždy na sebe - ví o svých slabinách v podobě fyzičky a proto vždy vymýšlí co nejlepší taktiku, aby se co nejméně ohrozila. Dokáže být velmi upřímná a pokud se s ní budete chtít hádat, dočkáte se velice bouřlivé reakce.
Minulost: Raději na ni zapomněla :D
Dovednosti: 100 Bodů
Síla: 15
Rychlost: 17
Výdrž: 23
Inteligence: 45
<><><><><><>
Obrázek:

Azazel

7. ledna 2017 v 13:40 Členi III
Jméno: Azazel
Věk: 160 let +/-
Pohlaví: Drak ♂
Druh draka: 65% nebula/25% wyvern/10% démon.
8m X 13m X 4 tuny
Magie: Nekromancie
Síla magie: VII
Sourozenci: Zera
Povaha: Azazel je velmi tajemný drak, jehož osobnost... se nedá vyjádřit slovy... . Je jedním z 10 strážců Tartarusu.
Dovednosti: 100 Bodů
Síla: 5
Rychlost: 40
Výdrž: 30
Inteligence: 25
<><><><><><>
Obrázek:

MAZLÍČEK

Jméno: Andrealphus
Druh: Cerberus
Pohlaví: Pes ♂
Magie: Černá magie + oheň
Dovednosti: 50 Bodů
Síla: 32
Rychlost: 10
Výdrž: 8
Obrázky: Může "přepínat" mezi dvěma vzhledy. První je normální, pozemský a ten druhý je z pekla.

Omanitte

7. ledna 2017 v 13:34 Členi III
Jméno: Omanitte (Omanity)
Pohlaví: samice
Věk: XXX (vylíhne se 15.8.)
Magie: XXX
Povaha XXX (Bude přátelská, hravá a divoká.)
Otec: Flexum
Matka: Ellterin
Dovednosti: 10b
Síla: 2
Rychlost: 3
Výdrž: 4
Inteligence: 1
Obrázek:

Jimmy

7. ledna 2017 v 13:34 Členi III
Jméno: Jimmy
Věk: 10 let
Pohlaví: Samec
Druh draka: Drak obecný --> výška 6 metrů, délka bez ocasu 7 metrů, váha 5.6 tun
Magie: Kopírovací. Dokáže zkopírovat jakýkoliv váš magický útok a použít ho proti vám. ! Dokáže jenom u slabých a průměrně silných útoků! Nedokáže zkopírovat tsunami nebo ohnivý tornádo!
Síla magie: IV
Povaha: Jimmy patří k těm drakům, kteří se v bojích drží ve stínu, než na světle. Bojuje nerad, částečně kvůli své podprůměrné síle, za což se mnohdy stydí a že ho hravě porazí i dračice. Co není ve fyzičce, to je v psychice. Je opravdu chytrý, dalo by se říct že je to takový dračí génius. Dokáže si zapamatovat cokoli a ve vymýšlení bojových strategií je opravdu dobrý. Zná snad všechny fyzikální zákony, chemické prvky, druhy zvířat a rostlin, teorii vzniku vesmíru,... rád skládá básně a čte lidské výtvory. Avšak, každý má nějaké slabiny, že? Možná to tak nevypadá, ale má přímo hrůzu z tmy, ať už je někdy o půlnoci sám v lese, nebo má jít do nějaké tmavé jeskyně.. brr! Má panický strach z pavouků a z hloubek (do moře, kde rostou takový ty tmavý řasy ho nedostanete!) Docela se bojí i démonů, ale kdo by se jich nebál, což? Má rád společnost, někdy je až moc užvaněný,.. a když se rozpovídá o všech těch vědách a teoriích, jen tak ho neumlčíte.
Minulost: (Nazývejme to spíš takovým životopisem...). Narodil se krásné žluté dračici a bílomodrému drakovi (po kterém mimochodem zdědil svojí inteligenci a i magii). O dva roky později se mu narodila i sestřička Emily. Err... zmínil jsem v povaze že miluje cestování? Tři roky chodil do nepovinné školy a pak dalších šest let cestoval celým světem, poznával zvířata, jiné chytré draky a i lidi. Překvapivě rád poslouchal za oknem vyučujícího, který přednášel lidským mláďatům zajímavé věci, velmi zajímavé věci a Jimmy nikdy nechápal, proč ty mláďata u toho spí a nezajímá je to. Naučil se díky tomu psát i počítat, luštit matematické úlohy a dokonce se naučil hrát volejbal a fotbal! Pak.. jednoho dne... ho začali lidé nahánět. Bylo to k nevíře, ale najednou se o snažili zabít. Jimmy si uvědomil, že v lidském světě pro něj není místo a tak se vracel oklikou zpátky do svého rodiště, ale cestou potkal tři ostrovy... něco ho k nim táhlo a tak se rozhodl se tu zabydlet.
Dovednosti: 102 bodů
Síla: 19
Rychlost: 18
Výdrž: 22
Inteligence: 40
<><><><><><>
Obrázek:

Hirador

7. ledna 2017 v 13:18 Členi III
Jméno: Hirador - Ocelový strážce
Věk: 16 let
Pohlaví: Samec ♂
Drak molosoidní: Délka: 19 metrů Výška: 15 metrů Váha: 23 tun
Magie: Absolutní zimní (všechno co souvisí se zimou, takže sníh, led, chladný vítr...)
Síla magie: IX
Synovec: Danny
Povaha: Hiroušek je drak, který má dlouhé vedení, ale nesmíme o něm říci že je hloupý, protože to on není. Obyčejnému drakovi se jeví jako tupec, slaboch a trapák, ale posléze jen zírá, jakou má ohromnou sílu a že byl jedním z deseti strážců Tartarusu (= pekel, ale o tom se dočtete v minulosti). Není rád středem pozornosti, spíš se jí vyhýbá a totéž platí agresivních a nadřazených dracích. Na rozdíl od ostatních draků z rodu Ocelových křídel nevidí v zabíjení koníčka, ale jako nutnost, když někdo ohrožuje to, co je mu svěřené. Svých přátel si hodně váží a svůj rod nesnáší, protože se nemnoží z lásky ale z chamtivosti po velkolepé síle a chtíče se zmocnit celého vesmíru. Pyšní se svou největší obranou ze všech strážců Tartarusu a i Ocelových křídel. Jeho jméno Ocelový strážce je víc než jen výstižné, jeho šupiny nenaruší ani výbuch bomby, na druhou stranu má jedno slabší místo a to je kromě slabin spodní část tlamy.
Minulost: Sepíšu v budoucnu
Dovednosti: 106 bodů
Síla: 63 - smete všechno co se mu připlete do cesty
Rychlost: 16 - když chce, může vyvinout slušnou rychlost
Výdrž: 15 - moc toho nevydrží, ale většinou se mu povede nepřítele skolit dřív, než nízká výdrž skolí jeho
Inteligence: 12 - tvrdohlavý dráček, nějakou chvíli mu trvá, než mu docvakne co se po něm chce
<><><><><><>
5 3 k síle avýdrži z akce
Inventář: 1xamber + diamant
Obrázek: