Adias

7. ledna 2017 v 12:08 |  Členi II
Jméno: Ádias (Áda)
Věk: 10 let
Pohlaví: Drak
Magie: Písek času = může přenášet tvory z minulosti do současnosti, změnit se na některého z nich a nebo dokonce někoho jiného. Pokud se nechce změnit úplně tak si může nechat narůst např. kly. Ve snech se může přenést do pravěku a být tam do doby, než se probudí, nebo také může "přehrát" minulost draků.
Povaha: Adias, neboli Áda je drak, ve kterém moc smyslu pro humor nenajdete. Všechno pochopí vážně (i srandu!) a to z něj dělá nebezpečného draka který se vyhýbá společnosti. Jinak se chová tak, jak vy k němu. A jeden malý dodatek: Má obrovskou paměť a neodpouští!
Síla magie: VII
Druh: Drak molosoidní - 9 x 15 metrů. 17 tun
Minulost: Adias se narodil v místě, které se nazývá Vesnice. Ano, uhodli jste. Žil s LIDMI. Vychovávali ho a pečovali o něj jako mimino. Jak ale rostl, masa, které mu dávali k obědu začalo ubývat. Bylo sucho. Dlouho nepršelo a lidé neměli ani seno, ani vodu. Skot se přestal rozmnožovat a celá vesnice byla odsouzena k záhubě. Téže noci, kdy jim došlo maso byla vesnice napadena. Obrnění lidé začali vraždit a okrádat nevinné. Malý kluk, který byl s Ádou skoro pořád ho zavedl do sklepa, kde byly zásoby celé vesnice a která byla ukryta hluboko v pod zemí. Bylo tam zlato, stříbro, zbytky ovoce a různé artefakty. Najednou všechno na povrchu utichlo. Jediné co bylo slyšet je tikání. Kluk se na Ádu podíval velkýma očima a pevně stiskl rty. Otevřel východ a začal do Adiase tlačit. "Uteč! Honem!" Křičel, ale Adias nechápal, proč zase musí nahoru. Tikání zesílilo. "Prosím!" Nakonec vytáhl kluk nůž a zabodl jeho špici do Ádovy nohy. Áda zařval a vyřítil se ven. Běžel a poté se vznesl. Poprvé. Otočil se a nechápavě se na kluka díval. Ten se díval na něj a mával. A potom to tikání utichlo. PRÁSK! Vesnice vyletěla do vzduchu. Po chvíli přiběhli vojáci a začali do draka střílet. Ten padl na zem a vrčel na ně. Přijelo obrněné vozidlo kterému lidé říkali tank. Zamířili na Adiase a než stačili vystřelit, objevil se ohnivý tygr s bílou kočkou na zádech. Tygr se změnil na draka a vyzabil všechny, kteří mu přišli do cesty. Když všechno skončilo, představili se mu jako Ďáblův tygr - Darren a Shinewings - Roxy.
Dovednosti: 102B.
Síla: 44
Rychlost: 12
Výdrž: 26
Inteligence: 20
<><><><><><>
Obrázek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama