Alarik

28. ledna 2017 v 19:08 |  Členi III
Jméno: Alarik
Pohlaví: Samec
Věk + narozeniny: 8 let (26. Dubna)
Rasa: Drak zakrslý (3,4 metrů na výšku X 6 metrů na délku bez ocasu, váha 2,9 tun)
Magie + síla magie: Zvěrokruh lvl. IV (dokáže vyvolat draky určitého znamení, dle něj i vzhledu a magií. Příklad: Vodnář - Modrý drak s vodní magií. Síla draků je dvojnásobná ku Alarikovým dovednostem)
Povaha: Alarik je dobrodružný, velmi živý drak. Dokáže být velmi podezíravý a až prohnaný. Pokud ho něčím zaujmete, jednoduše se ho nezbavíte. V jakékoli situaci je schopen vymyslet nějaký vtip nebo vložit nemístnou poznámku. Otravování jiných mu není cizí, proto se mu nebojte dát ránu a zklidnit jeho plamennou náturu. Zbožňuje dračí společnost a zábavu. Nevydrží dlouho na jednom místě nebo u jedné a té samé činnosti, musí pořád něco dělat. Velice rád hraje různé hry, hlavně miluje mluvení v hádankách.
Minulost: Už od mala si z něj dělala ostatní stejně stará dráčata srandu. Malý otrava, nechutná krysa, trapáček, morčátko... to byly přezdívky, které si vypasoval. Nikdo ho neměl rád, všichni se mu vyhýbali. Neměl žádné přátele. Ano, měl rodiče, ale ti na něj neměli čas. Z toho důvodu byl opravdu slabý. Magii neobjevil ani ve třetím roce a sotva zvedl kámen. Šikana dráčat byla horší a horší, tak se rozhodl, že uteče do hor. Tam ho ale přepadla sněhová vánice, obrovská zlá bouře. Když už vážně rychle umíral, vystoupil ze sněhové bouře obrovský drak, který ho zachránil, posléze se stal i jeho učitelem a vzal si ho "pod křídla". Ten drak, se jmenoval Tiaroth Rhaskelper Tirakang. Učil ho, trénoval, vyprávěl mu o historii, přírodě a vším možným. O měsíc později objevil svou magii. Magii zvěrokruhu. Bylo to velké překvapení pro ně, pro oba. Alarik se začal zajímat o astrologii a o hvězdy, souhvězdí a hvězdokupy. Za dva další roky byla zahájena obrovská válka mezi dvěmi smečkami. A protože jejich bojiště bylo naplánováno přímo v horách, kde naši dráčkové žili, byli donuceni je opustit. Společně odlétli do světa, jako učitel a jeho učeň...
Dovednosti: 100b
Síla: 21
Rychlost: 31
Výdrž: 17
Inteligence: 31
Obrázek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama