Beatrix

7. ledna 2017 v 13:08 |  Členi II
Jméno: Beatrix
Věk: 10
Pohlaví: Dračice
Magie: Fialový oheň (oheň duší, chcete-li) je magie, se kterou se rodí draci na Halloween. Drak ovládá fialový oheň, který je ukrutně vzácný. Říká se, že obsahuje duše draků, a tak je mnohokrát silnější než oheň obyčejný. Další zajímavost je, že se Lea dokáže proměnit na 3 Halloweenské verze (viz dole s obrázkem)
Povaha: Bea je velmi nesmělá dračice, která ráda tráví čas sama v korunách stromů, kde míchá různé lektvary a protijedy. Aktivní je především v noci, protože ví, že v noci je aktivní jen malá hrstka draků a to jí dovoluje se potulovat po okolí a poznávat ho. K drakům se ale chová přátelsky a vždy ráda pomůže.
Minulost: Beatrix se narodila na Halloween minutu před půlnocí, proto všichni hned věděli, co má za magii. Celá smečka byla veselá a slavila dlouhé dny. Když byl Beatrix 1 rok, začala jí její babička Leontýna učit vytvářet lektvary a různé protijedy. Když podstoupila ve dvou letech závěrečnou zkoušku, začala ji učit opak protijedů. Bylo to velmi nebezpečné, ale i tak další zkoušku Beatrix zvládla. Třetí rok jí seznámila s fialovým ohněm (který měla Leontýna také) a učila Beu přeměňovat. Jako první se naučila přeměňovat na Dýňovce, kterého si velmi oblíbila. Později se naučila Kostliváka a nakonec Duchodraka. Když byl Beatrix pět let, babička jí poslala do světa. A teď jen budoucnost.
Dovednosti: 100 B
Síla: 17
Rychlost: 30
Výdrž: 25
Inteligence: 28
<><><><><><>
Obrázek: Takhle vypadá normálně:
Dýňová proměna
Přeměna trvá necelých dvacet sekund. Zůstat takto může 12 hodin.
Přeměna na kostru
Přeměna vyžaduje větší soustředění a může tak trvat i 5 minut. V této podobě může být 6 hodin.
Duchová přeměna
Nejobtížnější druh přeměny, který spotřebuje hodně energie a především času a soustředění. Přeměna může trvat až půl hodiny! V této podobizně může být přeměněna 3 hodiny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama