Bellatrix

7. ledna 2017 v 13:12 |  Členi II
Jméno: Bellatrix
Věk: 4 roky
Pohlaví: Dračice ♀
Magie: Ještě neobjevila (Chci se ještě rozmyslet, objeví ji v průběhu Příběhu)
Povaha: Bellatrix se řídí podle toho, jak se k ní chováte vy - "Jak vy ke mě, tak já k vám". Má ráda společnost a je velmi akční, dalo by se říct i hyperaktivní.
Minulost: Ahoj! Jmenuji se Bellatrix a budu vám vyprávět svůj životní příběh...
Začalo to před čtyřmi roky přesně na Štědrý den. Vyklubala jsem se přesně o půlnoci. Sama, bez rodičů, bez blízkých, prostě bez dračích stvoření... Otevřu oči a rozhlédnu se. Všude byl sníh a mě byla zima. Třásnu se zimou a doufám, že se objeví někdo, kdo mě udělá šťastnou. Bohužel se tak nestalo. Postavila jsem se na nohy a šla v nulové viditelnosti do tmy před sebou.. O několik minut později a po asi dvaceti klopýtavých krocích se sesypu k zemi. Zakňučím. Pak zaslechnu nějaké hlasy. Ale to už se mi oči zavřou a já usnu vyčerpáním.
"Fenure? Mohu se proběhnout?" Zeptám se a vyzývavě se na něj podívám. On si jen povzdychl. "Bellatrix, Bellatrix." Zavrtěl hlavou. "Zase jsi nás vzbudila takhle pozdě jen aby ses mohla proběhnout?" Očividně to Fenura nebavilo. Jaj! Chci říct.. Fenur je středně velký osrstěný drak v indigové barvě. Má obrovské beraní rohy stočené dopředu. Kolikrát jsem ho viděla že je používá k zapíchnutí kořisti. Při slově kořist jsem se musela olíznout. Právě kvůli tomu chodím ráda v noci ven. "Fenure, jen ji nech běžet!" Ozvala se medově zbarvená dračice, která neměla žádné rohy, ale srst ano. Jediné co ji tak trochu rozlišovalo byl ocas, který byl zakončen takovým háčkem. Nikdy mi neřekla k čemu slouží. Proto jsme jí s Fenurem říkali Hookyra. [Čte se: Hůkira]. Usměji se na oba adoptivní rodiče a rozběhnu se ven. Bylo kolem jedenácté a všude sníh. Byl Leden. Překvapivě. Když jsem mimo jeskyň, nejdříve se rozhlédnu a pak zavětřím, jestli je čistý vzduch. Následně se rozejdu do lesa.
Dovednosti: 100 Bodů
Síla: 29
Rychlost: 18
Výdrž: 30
Inteligence: 23
<><><><><><>
Obrázek:
DODATEK: Povahu i minulost dopíšu pozdějš. Povahu z toho důvodu abych věděla, jestli mě sedne nebo ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama