Danny

7. ledna 2017 v 11:57 |  Členi II
Jméno: Danny - Ocelový tesák
Věk: 6 let
Pohlaví: ♂ Drak
Magie: Jiskření - jiskření je nižší stádium bleskové magie. Místo blesků chrlí jiskry. Je ale šance dva ku deseti že se mu povede blesk.
Síla magie: IX
Druh draka: Drak molosoidní (Délka: 16 metrů Výška: 13 metrů Váha: 21 tun)
Strýc: Hirador - Ocelový strážce
Povaha: Ocelový tesák býval krutým bojovníkem, díky tomu má povahu takovou, jakou si ji udělal. S ocelovým tesákem si moc nezahrávejte. Většinou je agresivní takže se rychle naštve. Když mu rupnou nervy může vám ošklivě ublížit, naštěstí je pomalý, takže mu můžete utéct. Ale pod agresivní a tvrdou skořápkou se skrývá malá dušička, která má v sobě kapku lásky a přátelství. Svým přátelům je věrný a nikdy je nenechá ve štychu.
Minulost: Danny vyrůstal ve smečce draků která se jmenovala Ocelová křídla. Vládl jim silný, krvežíznivý alfa pár který se chtěl zmocnit vlády nad smečkou Drápy Galaxie. Obě smečky spolu válčily od samého začátku, obě se rychle množili, aby měli velké vojsko. Alfa samice Ocelových křídel sháněla po celou dobu samce, který byl ze všech nejagresivnější, nejzlejší, nejdrzejší a především nejsilnější. Naneštěstí takového draka našla - Jmenoval se Ocelový trhák. Spářili se spolu a měli Dannyho. Danny získal své druhé jméno po otci, jen slovo Trhák nahradil Tesák. Hned jak se Danny vyklubal (ani ještě neuměl moc chodit) musel začít trénovat. Když mu byl rok, začali ho posílat do různých válek. Vyrůstal mezi krutými, zlými draky, ani jednou se nesetkal s nikým kdo je hodný a přátelský. V pěti letech se rozhodl tajně utéct. Smečka to však věděla a pronásledovala ho celý další rok. Nakonec se je Dannymu podařilo setřást a letěl dál a dál až najednou uviděl v dálce ostrov...
Dovednosti: 114 B
Síla: 57
Rychlost: 12
Výdrž: 26
Inteligence: 19
<><><><><><>
Obrázek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama