Elliot

7. ledna 2017 v 13:14 |  Členi II
Jméno: Elliot (Lidmi pojmenová Six-winged Sakura což v angličtině znamená šesti-křídlá "Sakura", Sakura je japonské jméno i růžový japonský strom)
Věk: 6 let Pohlaví: Dračice
Magie: Detonate - uměle vytvořená magie, která je jediná v celém vesmíru a to jenom v jednom drakovi, a to v Elliot. S touto magií může nechat cokoli explodovat, bouchnout nebo roztříštit. Může vytvářet miny i pasti. Pokud se do nich chytíte, buď se odpálí samy nebo je spustí Elliot. Opravdu unikátní zabijácká magie.
Elliotina povaha: Tato dračice je samotářská a fyzicky slabá, ačkoli podle jejího vzhledu by jste mohli tvrdit opak. Celý život žila v kleci, takže se k drakům chová s rezervou, ale jakmile si vás proklepne, všechny otrávené pohledy zmizí a začne vás zasypávat otázkami nebo vám předvádět svou destruktivní magii (mnohkdy to dost přežene, například kdysi nechala omylem vybouchnout bednu s TNT, což vyhodilo do povětří celou extrémně tajnou laboratorní základnu, ale o tom se dočtete v její minulosti). Je velmi chytrá a mazaná, jak už jsem zmínila, v pastech je odbornice a baví ji si dělat srandu ze svých známých, například že si lehnete do pelechu a rázem se propadnete pět metrů hluboko. V zápasech se spoléhá na svou rychlost a magii, tudíž za prvé je téměř nemožné ji chytit (leda by jste byli rychlejší než ona) a za druhé pokud si nedáte bacha, za pár sekund z vás zbyde jenom prach).
Shrnutá minulost: Elliot je uměle vytvořená z DNA mnoha draků a mnoha draků (není náhodou z 5% vaše dcera?), to samé platí o její magii, která vznikla z psychické, toxické, zemní a větrné magie). Celý život žila v kleci vychovávána lidmi, ale nikdy nezkrotla. Jednoho dne se jí podařilo náhodou utéct (objevila svou magii) a zmateně pobíhala po základně. Několik desítek lidských vojáků se jí snažilo zastavit a ona si uvědomila, že když jim předvede svoje nové kousky, možná ji pustí. Luskla prsty a nejbližší výbušná věc se spustila - bedna s TNT. Základna vybouchla a byla prozrazena. Na cestě byli policajti a pronásledovali naštvané vědce kteří dělali nelegální pokusy... Elliot se naučila žít v přírodě, byla poprvé volná, ale při lovení ji sejmula uspávací šipka a ona se probrala v nové základně, kde ji lidé pořádně spráskali. Díky tomuto trestu jí došlo, že nadřazená by měla být ona a ne o několik metrů menší lidé. Rozhodla se, že se pokusí utéct. Rozbouchala vše co jí přišlo do cesty, než jí něco strefilo do hlavy, ona padla na zem a konec. Za čtvrt roku se probouzí a zesláblá se pomodlí, aby se na ni usmálo štěstí a ona ještě jednou v životě spatřila krásnou divokou volnost tam venku ve světě.
Dovednosti: 100 B
Síla: 18
Rychlost: 27
Výdrž: 29
Inteligence: 26
<><><><><><>
Obrázek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama