Erik

7. ledna 2017 v 12:14 |  Členi II
Jméno: Erik
Věk: 12
Pohlaví: Samec
Magie: Laserová
Síla magie: VIII
Drak obecný: 7,3 x 9,7 metrů. 6.9 tun
Povaha: Erik je z větší části zlomyslný, netrpělivý, neúnavný, po rvačce toužící, arogantní drak. Na 80% je nepřátelský a není radno si s ním zahrávat. Jeho nejsilnější laser dokáže propálit i ty nejtrvdší šupiny a vyhloubit 22 metrovou díru do skály. Jeho fyzická síla na tom není o moc hůř. Lehce vám může zlomit žebra vejpůl. Ta druhá 20% část je o něco klidnější. Dokonce se i zasměje a může se s vámi normálně bavit. Takové případy jsou ale ojedinělé. Erik nemá žádnou slabinu a má vysoký práh bolesti. Umí klasický dračí jazyk a arabštinu.
Stručná minulost:
Dračice Theradora - pernská dračice červená jako krev s velkýma modrýma očima se hrdě napnula nad žlutým vajíčkem. "Budeš nejlepší a nejhodnější král pod sluncem." Zašeptala a odešla. Inu, tato dračice se šeredně spletla. Byl festival rudého měsíce a také den s velkým D, kdy jsem se vylíhnul. Rostl jsem poměrně rychle a byl jsem takový, jak si mě matka představovala. Přáteloučký, hodný, všem rád-pomáhající. Ale neměl jsem moc přátel, protože mi všichni záviděli a říkali o mě, že se vychloubám a jimi pohrdám. Vždycky mě po škole šikanovali, mlátili - a já se nemohl nijak bránit. A nejen to, otec zahájel desetiletí revoluce. Všechny egyptské rody navzájem válčily a navzájem se zabíjely. Před očima mi zabili mojí matku a to přispělo k rozpoutání mojí magie. Inu, nasral jsem se a začal zabíjet. Tak jsem vyvraždil celej jeden klan a otec jenom zíral. Začal mě v tom podporovat a to takovým způsobem, že ze mě smazával všechno dobro, učil mě bezcitným a to jenom tou bolestivou "drilovou" metodou. Létal se mnou od malých šlechtických rodů až po království a všechny zabíjel. Stal jsem se otrokem vlastního otce a vlastního rodu. Využívali mě jako bojovej stroj, jako bezcitnou chladnou potvoru.
"Láska - žádná
duše prázdná,
bolest - drásá
utrpení slastná"
Když jsem se vrátil zpátky po šesti letech, moji kamarádíčci o tom nevěděli - co se ze mě stalo - a když vyslovili jednou špatnou poznámku o mě - bez milosti jsem je zabil. Den poté jsme se s otcem pohádali a já ho zabil. Od té doby se mi všichni obyvatelé vyhýbali a kdykoli jsem prošel kolem nich, prosili, ať je nezabíjím. O trůn - jsem jako zkažené princátko neměl zájem a tak jsem ho přenechal svý ségře, která ve mě zase začala pěstovat dobro, ale nikdy se jí to nepodařilo dotáhnout alespoň do poloviny. A protože jsem všemi pohrdal, poslala mě pryč. Sotva jsem odlétl za hranice, narazil jsem na tři draky - Darrena, Adiase a Roxy. Přišli na mě s tím, že chtějí vybudovat krvelačnou smečku, která bude jenom zabíjet. To se mi zalíbilo a tak jsem se k nim přidal.
Pohádky je konec :-D
Dovednosti: 121 B
Síla: 54
Rychlost: 25
Výdrž: 24
Inteligence: 18
<><><><><><>
Obrázky:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama