Erika

7. ledna 2017 v 11:11 |  Členi
Jméno: Erika
Věk: 8 let
Pohlaví: ♀
Sourozenci: Maxim
Partner: Ekerus
Potomstvo: Shar, Saxon, Nereus, Uno
Magie: Voda
Síla magie: VI
Povaha: Odhodlaná miluje dobrodružství. Nejraději plave ve vodě. NIKDY se nebojí a jen výjimečně se to stane. Ráda pomáhá a má ráda společnost.
Rasa: Nebula (4x8x2 tuny)
Zajímavost: Erika patří mezi druh draků jménem NEBULA do které patří i dračice Denisa, Juniper, Phöebris a Dexter. Nebuly jsou většinou samice a jejich magie je silnější než magie normal. draka. Nebuly mají křídla a přední končetiny v jednom a pokud chtějí, mohou se spojit a vznikne tak nová planeta. Ke spojení je ale potřeba Nebula vody, vzduchu, ohně a země.
Minulost: Narodila jsem se jako první. Ihned první den o mě rodiče pečovali a dávali mi více potravy než jsem jen snědla. O měsíc později se mým rodičům narodil bratr. Bratr s býčími rohy jménem Maxim. Hodně jsme spolu kamarádili ale když nám objema bylo sedm let, nějak se nám to kamarádství rozlousklo. Nejspíše to bylo kvůli tomu, že nedostával tucet potravy jako já. Den později utekl a já ho našla pod keřem kde žral slona. Chtěla jsem se ho na něco zeptat ale on mě zabil. Naštěstí byla má matka léčitelka a oživila mne. Rozhodla jsem se ho najít a žít s ním bok po boku...KONEC...
Dovednosti: 100 Bodů
Síla: 33
Rychlost: 12
Výdrž: 23
Inteligence: 32
<><><><><><>
Obrázek:


Patron:

Druh: Žralok
Jméno: Carnis
Věk: 317 let
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama