Jessika

7. ledna 2017 v 11:55 |  Členi II
Jméno: Jessika (nazývaná však také: Jessie a nejčastěji Jess) [Ďžesika, Ďžesí, Ďžes]
Věk: 8 let
Pohlaví: Samice
Magie: Sny (velmi mocná, ale těžko ovladatelná magie, může vám ovládat to, co se vám zdá když spíte, nebo vám váš sen přehrávat přímo před očima. Často se tak brání. Napíšu to takhle: Den před tím se vám zdál sen, že jste bojovali s nějakou stvůrou. A druhý den jste zaútočili na Jess. Ona dost dobře ví, co se vám zdálo, a tak toho využije, a tu zrůdu proti které jste ve snu bojovali vytvoří před vámi. Snad to chápete. Je to taková psychická magie ve vyšším levlu)
Povaha: Jess je velmi tajemná dračice. Pokud se vám podaří z ní něco vymontovat (doslova), tak si uvědomte jaké máte štěstí, protože o ní se normálně dozvíte tak jednu informaci, a to je její jméno. Když z ní tedy něco vymontujete, tak to bude pohlaví a věk. Další věci jako magie a minulost, z ní vymontujete opravdu výjimečně. Nerada se kamarádí s arogantními a povrchními či nafoukanými draky, takže pokud patříte do téhle bandy nezdvořáků, tak od ní nic milého a kamarádského nečekejte. Pozná mizery po čichu! Další vlastnost? Zvědavá! Když uvidí něco nového (nepočítám draky a démony) tak to jde ihned prozkoumat! Zajímá se o každou novou kytku, o každý nový keř či zvěř, kterou nikdy před tím neviděla. Má velmi bujnou představivost. S partnerstvím nemá dobré zkušenosti, takže se jí raději na nic neptejte. Nerada říká o své minulost, takže minulost je ta nejtajemnější věc kterou v sobě skrývá, o její minulosti neví NIKDO kromě jí samotné.
Minulost: Jess se narodila na ostrově, který se nazývá Dreamcatcher (lapač snů). Je to magický ostrov, kde neexistuje slovo 'Noční můra' čímž je samozřejmě myšlen zlý, hrozivý nebo strašidelný sen. Hnusný sen! Nejhorší sen! Byla roztomilá a šikovná dračice. Nejšikovnější na celém ostrově. Byla veselé a velmi ukecaná. Zplodili ji omega draci. A protože si alfa pár myslel, že ji vychovávají špatně, vzali si Jess do své péče. Prostě ji odcizili. Později Omega pár zemřel, neboť je alfa pár nechal oběsit. Dokonce před Jessinýma očima. Byla rozčilená, zlomili ji srdce. Ale oni si toho nevšímali. Nechali ji zavřít do zámku, kde nic nemusela dělat, jenom jíst, pít, spát. O něco později se stala mladou princeznou.
A když princezna, tak princezna na plno. Měla si vybrat prince. Prince Eskládora - ovládal psychickou magii a byl statný a mohutný, nebo prince Grüma, který ovládal ledovou magii. Jess se nelíbil ani jeden. Oba byli načančaný a byl to samej 'Hej, hele' a dokonce jí říkali Jessinko, nebo dokonce Jessilíno, ale nejhůže Jesilinda. Ale i Jessibel. Jessibel ji moc nevadilo, ale cítila se tak stará. Později se zamilovala do krásného prince Calleruse, který ovládal nejpodivnější magii všech dob: Magii krys! Zamilovali se do sebe, měli se moc rádi a chtěli se vzít. Ale to se nelíbilo alfa páru, a tak nechal Calleruse zavraždit. Zase před Jessinýma očima. Jess měla pocit že si z ní všichni dělají srandu. Tak se rozhodla o půlnoci utéct. Vyskočila oknem a běžela pryč do lesa.
Běžela tři dny a tři noci. Hladová a žíznivá. Musela se naučit žít samostatně. Najít vodu dokázala, ale zvěř, to bylo něco horšího. Nedokázala ulovit ani Ň. Nemotorně běhala za králíkem, šíleně plachtila za orlem, a u myší nory stála hodiny a hodiny. Vše bez úspěchu. Jednoho dne, však potkala starého draka. Nevěděla co si o něm myslet, jestli nepatří k zámku. Ale ukázalo se, že ten drak je moc hodný a v životě toho zažil hodně. Jmenoval se Esskyluritlfeurex a naučil ji, jak lovit. Plížit se.. a plížit se... plížit se ke kořisti.. potom vycenit zuby, připravit drápy a skočit na kořist. Naučil ji jenom jeden způsob lovu, a to uškrcení kořisti. Drápy používala jenom k držení kořisti, a tesáky ke stisknutí čenichu a tlamy, aby se nemohla kořist nadechnout. Ten drak byl čínský, takže ji mohl udělat ukázku. Bylo úžasné jak se dá kolem kořisti obmotat jako krajta a škrtit a škrtit, vymačkávat z kořisti veškerý život... Byl jediný se kterým normálně mluvila, a kterému se svěřila se svou minulostí. Zjistila, že on zažil to samé, a také utekl. Tak se z nich stali kamarádi, i když sotva dospělé dráče a senior drak se k sobě věkově moc nehodí. Ale i tak. Tak byli kamarádi. Essk ji předal všechny zkušenosti, které on nasbíral, a díky němu objevila i svojí magii. A dal jí i náhrdelník, který vypadal jako lapač snů. Říkal, že jí bude ochraňovat před vším zlem. O tři roky později Essk zemřel na stáří. Jess dny probrečela, ale potom se vzchopila. Rozhodla se, že bude dál cestovat.
Další den potkala chudého draka. Bála se ho, ale byl v tak špatném zdravotním stavu, že nabrala odvahu a šla až k němu. Ale byla to dračice a jmenovala se Trixie. Ovládala stejnou magii jako Jessika. Trixie věděla o své a její magii všechno. Věděla naprosto jak ji používat a co všechno umí. Tak udělali dohodu: Jess pro ni lovila, a Trixie ji na oplátku učila s magií. Zjistila, že je Trixie zná také lapače snů. Vyráběla je na míru a vkládala do nich svou magii. Trixie ji tedy jednoho dne, naučila jak lapač vyrobit. Učila ji to přes tři měsíce, protože mládež toho moc nepochopí, když na ni mluvíte odbornými spisovnými názvy. Ale povedlo se. Trixie dala Jess závěrečnou zkoušku, kterou Jess zvládla na jedničku. Po týdnu Jessie odletěla pryč. Nebylo to kvůli Trixie, ráda by s ní zůstala, ale Trixie ji donutila odletět. Proč? No, k Trixie jezdili draci z celého světa pro zázračné lapače. Teď si asi říkáte, proč je tedy chudá, když prodává lapače, ale je to takhle: Každý rok si pro výdělky přijíždí Posel našeho známého krutého alfa páru a všechny výdělky jí sebere. Trixie nechtěla aby se alfa pár dozvěděl že Jess ukrývá a učí ji, proto ji vyhnala do světa. Jess tedy zase byla sama a proběhávala skrz ostrovem. Po několika týdnech dorazila až na pláž kde byl jen oceán. Polkla a vyletěla. Rok přelétávala oceán. Občas si lehla na mrak a odpočinula si. To ji naučil starý čínský drak Esskyluritlfeurex. Přiletěla na nějaký ostrov, ale sopečný to ještě nebyl. Byl to ostrov rudé smrti.
Ostrov rudé smrti neznala. Vypadal pěkně, ale všude stály cedule s výstražnou zprávou. Bylo to napsané ve staročínštině. Jess tento jazyk znala, ale pozapomněla ho. Překročila tedy cedule bez přečtení a procházela ostrovem. Dostala se až někam do kaňonu, kde byl jen písek. Slunce do ni pražilo a vypalovalo z ní život. Najednou ji ale napadli červení draci s obrovským rudým drakem v čele, jmenoval se RUDÁ SMRT.
Zajali ji, a hodili do vězení. Připoutali ji k zemi a nechali ji tam ležet bez vody a jídla na tři dny. Potom si jí Rudá smrt vzala, a spářila se s ní. Jess trpěla do doby, než snesla tři vajíčka. To trpěla na maximum. Plakala a prosila ať jí pustí. Odpověď byla jasné NE! Dráčata se vylíhla a Jess se o ně musela starat. Každý den se s ní Rudá smrt pářila, a každý den měla Jess další a další vejce. To se však jednou zarazilo, protože Jess už nemohla otěhotnět. Rudá smrt se naštvala a přichystala ji nepěknou smrt, která ji připomínala rodiče: ŠIBENICE! Ale stalo se něco, co nečekala: Trixie! Objevila se tam a na poslední chvíli ji zachránila. Jess utekla, ale Trixie to nestihla. Zemřela - obětovala se za Jessie! Jess z toho byla celá vedle. Chvíli ještě byla na ostrově Rudá smrt a přemýšlela. "Znamená to, že už nebudu mít dráčata?" Vzlykla. Nevěděla, že se na ni dívá duch Esskyluritlfeurexe a Trixie. Na chvíli se zjevili a společným kouzlem jí obnovili plodnost. Jess se vzchopila a rozhodla se znovu letět přes oceán. Letěla a letěla, až doletěla na sopečný ostrov.
KONEC
Dovednosti: 100 B
Síla: 15. Není to zrovna bojovnice, ale když jde do tuhého, spoléhá na své drápy a tesáky. Ale používá nejvíce svojí magii.
Rychlost: 21. Velkolepé sportovní výkony od ní nečekejte, ale docela ujde, ne?
Výdrž: 22. Není to žádná extrémní sportovnice, ale moc ráda vydrží, když má hlad, nebo vztek! To se z ní hrůzou kouří!
Inteligence: 42. Jess jen tak neoblafnete! Je velmi chytrá, a mazaná, pokud jde o něco důležitého, co musí nutně vědět.
<><><><><><>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama