Jimmy

7. ledna 2017 v 13:34 |  Členi III
Jméno: Jimmy
Věk: 10 let
Pohlaví: Samec
Druh draka: Drak obecný --> výška 6 metrů, délka bez ocasu 7 metrů, váha 5.6 tun
Magie: Kopírovací. Dokáže zkopírovat jakýkoliv váš magický útok a použít ho proti vám. ! Dokáže jenom u slabých a průměrně silných útoků! Nedokáže zkopírovat tsunami nebo ohnivý tornádo!
Síla magie: IV
Povaha: Jimmy patří k těm drakům, kteří se v bojích drží ve stínu, než na světle. Bojuje nerad, částečně kvůli své podprůměrné síle, za což se mnohdy stydí a že ho hravě porazí i dračice. Co není ve fyzičce, to je v psychice. Je opravdu chytrý, dalo by se říct že je to takový dračí génius. Dokáže si zapamatovat cokoli a ve vymýšlení bojových strategií je opravdu dobrý. Zná snad všechny fyzikální zákony, chemické prvky, druhy zvířat a rostlin, teorii vzniku vesmíru,... rád skládá básně a čte lidské výtvory. Avšak, každý má nějaké slabiny, že? Možná to tak nevypadá, ale má přímo hrůzu z tmy, ať už je někdy o půlnoci sám v lese, nebo má jít do nějaké tmavé jeskyně.. brr! Má panický strach z pavouků a z hloubek (do moře, kde rostou takový ty tmavý řasy ho nedostanete!) Docela se bojí i démonů, ale kdo by se jich nebál, což? Má rád společnost, někdy je až moc užvaněný,.. a když se rozpovídá o všech těch vědách a teoriích, jen tak ho neumlčíte.
Minulost: (Nazývejme to spíš takovým životopisem...). Narodil se krásné žluté dračici a bílomodrému drakovi (po kterém mimochodem zdědil svojí inteligenci a i magii). O dva roky později se mu narodila i sestřička Emily. Err... zmínil jsem v povaze že miluje cestování? Tři roky chodil do nepovinné školy a pak dalších šest let cestoval celým světem, poznával zvířata, jiné chytré draky a i lidi. Překvapivě rád poslouchal za oknem vyučujícího, který přednášel lidským mláďatům zajímavé věci, velmi zajímavé věci a Jimmy nikdy nechápal, proč ty mláďata u toho spí a nezajímá je to. Naučil se díky tomu psát i počítat, luštit matematické úlohy a dokonce se naučil hrát volejbal a fotbal! Pak.. jednoho dne... ho začali lidé nahánět. Bylo to k nevíře, ale najednou se o snažili zabít. Jimmy si uvědomil, že v lidském světě pro něj není místo a tak se vracel oklikou zpátky do svého rodiště, ale cestou potkal tři ostrovy... něco ho k nim táhlo a tak se rozhodl se tu zabydlet.
Dovednosti: 102 bodů
Síla: 19
Rychlost: 18
Výdrž: 22
Inteligence: 40
<><><><><><>
Obrázek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama