Musica

7. ledna 2017 v 13:42 |  Členi III
Jméno: Musica, figlia di suono e canto
Věk: 5 let (narozena 4.1.2011)
Pohlaví: Dračice
Čínský drak: Výška 3,9 metru, délka 7 metrů, váha přibližně půl tuny.
Magie: Zvuk všeobecně. Může změnit zvukovou frekvenci, pohrát si s vaším sluchem nebo vytvořit antizvukovou bariéru.
Síla magie: IV, není to magie na zabíjení.
Charakter: Dá se popsat jako velmi uklidňující, přátelské stvoření, které je tak trpělivé, že by se na něm dalo i štípat dříví. Inu, Musica je velice rozvážná, poklidná a milá bytost šířící kolem sebe dobro. Někomu může připadat zvláštní, ale je to pouze její osobností a vyjadřováním. Vlastní až neskutečně jemný uklidňující hlas. Další její vlastností je citlivost. Jakoukoli urážku na její osobu si vezme k srdci a pravděpodobně to dopadne tak, že propláče dalších několik dní, dokud se jí dotyčná osoba neomluví. Její nejoblíbenější činnost je broukání si nějaké melodie, popřípadě hraní na nástroj, který si sama pomocí své magie vytvoří (většinou flétna). Samozřejmě nemusí hrát na nástroj, ale může vysílat více zvukových vln různých frekvencí a vytvářet z nich melodii. Některé melodie používá jako uspávací plyn (je jedno jak jste rozzuření, stejně do pár sekund usnete!), jiné jako relaxační, veselé a hravé, nebo tajemné či posmutnělé. Bohužel každý má nějakou špatnou vlastnost a tou je Musičina velká důvěra ke každé druhé osobnosti. Občas jí unikne z tlamičky nějaké italské slovo a jak to tak bývá, prodlužuje a zdůrazňuje písmenko r (ráčkuje). Neberte ji to však za zlé.
Minulost: Narodila se v Itálii v místech, kde žádní lidé nejsou. Tím místem jsou létající ostrovy, kolem nichž je neviditelná a anti-zvuková bariéra, aby nikdy nebyla ničím spatřena. Na těchto ostrovech žije národ zvaný "Suono e canto". Není moc slavný, ale za to většina dračích hymen a písní pochází právě odtud (a jen málokterý cizokrajný drak to ví!). Tyto ostrovy obývají čínští draci. Všichni vlastní magie související se zvukem nebo hudbou. Musica se narodila obyčejným drakům, ale ještě jako dráče přišla o matku. Otec byl však velký dobrák a o to víc času s ní trávil. On sám ji učil hrát na nástroje, učil ji jak zacházet s její magií a také ji poctivě vyjmenoval všechny nevýhody a slabiny magie, na co si v bojích dát pozor a naučil ji také pár uspávacích melodií. Pak přišel den, kdy ji otec poslal do světa, aby si našla nové známosti a ještě více zdokonalila svou magii. Musica odlétla na severozápad, kde po pár týdnech objevila čtyři ostrovy. Přišly ji něčím zvláštní a tak se rozhodla, že je prozkoumá. A tu začíná její příběh... .
Dovednosti:
Síla: 11 - nemá sílu, přidává tomu fakt, že je velice lehká
Rychlost: 34 - Pokud je potřeba, umí být velice rychlá a mrštná jako lasička.
Výdrž: 24 - Levitovat dlouhé hodiny je pro ni velmi unavující, totéž platí o fyzické námaze, jako třeba přespolní útěk.
Inteligence: 31 - lehčí nadprůměr. Nedělá ji žádný problém vymyslet nějakou strategii, velice ráda mluví v hádankách a metaforách.
<><><><><><>
Obrázek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama