Olympus & Gabriella

7. ledna 2017 v 13:11 |  Členi II
Jméno: Olympus, nebo také Fire God (ohnivý bůh)
Věk: 16
Pohlaví: Drak ♂
Magie: Oheň. Nejraději používá ohnivé koule.
Povaha: Olympus je velkého vzrůstu. Na výšku měří asi sedm metrů, a tak má k němu většina draků respekt. Je to však zbytečné. Olymp je totiž přátelský drak, který miluje úkoly tipu - "Zab toho a toho!" - To se do toho pustí s vervou a nadšením. Najít ho můžete poblíž lávových jezer, ať na povrchu, tak v jeskyních. Pokud je Olymp zdravý, voda mu neublíží. V opačném případě jde o sekundy. Z toho vyplývá, že vodní draky moc nemusí. Neznamená to ale, že by s nimi přátelsky nevycházel. Ba naopak. V letních dnech, kdy je horka až příliš, je vděčný za příjemné ochlazení. Málokdy ho uvidíte se usmívat a doopravdy se smát. A strávit ho rozesmíváním není zrovna nejlepší nápad. Trpělivost je u něj až na posledním místě. Pokud se uprostřed věty zaseknete, probodne vás pohledem a klidně si odejde.
Minulost: Jako dráče ho vychovávali lidé. Říká se, že jeho vajíčko našla hnědovlasá dívka. Jmenovala se Gabriella. Před šestnácti lety, když bylo dívce 7 a učila se střílet z luku, zakopla o nějaký kámen. Byl jasně oranžový a světélkoval. Překvapeně ho běžela ukázat rodičům, když se jí kámen rozpadl v dlaních a vykouklo na ni oranžové roztomilé dráče. A to byl zlom velkého přátelství. Donesla ho do vesnice a všichni z toho byli nejprve zaskočeni, ale pak náčelník prohlásil, že by z něj mohla být mocná zbraň. Přenechal dráče Gabrielle a pojmenoval ho FireGod. Jí se to jméno ale nelíbilo, a tajně ho nechala zvykat na jméno Olympus. Dráček rostl jako z vody a když mu byly čtyři roky, byl o metr vyšší než Gabriella, které bylo už 11. Její dědeček, který byl šaman navrhl, ať ho zkusí naučit létat. Tak vyšla s Olympem na kopec Errecen [Erikn] a snažila se ho přimět, aby vzlétl. Nejprve mu jen předváděla pohyby rukou. Pak ukazovala na ptáky a nakonec, když nic nezabíralo do něj strčila. Díky tomu roztáhl křídla a doplachtil na pevnou zem. Znovu vyšli na Errecen a znovu zamáchala rukama. Olymp pochopil. S mocným máchnutím se vyšvihl do vzduchu a obletěl nad krajinou velký kruh. Pak se vrátil ke Gabrielle, kolem které byl dav lidí, kteří křičeli, tleskali a házeli po něm kusy masa, které spolykal jako maliny. O další dva roky později (Gabrielle 13, Olympovi 6) nařídil Náčelník kovářům, aby ukovali postroj. Jeho příkaz vyslyšeli a udělali jej. Postroj se dal utáhnout i stáhnout, což jim poradil šaman, že prý bude FireGod ještě růst. Dívka ho Olympovi nasadila, vyšvihla se na něj a poprvé vzlétla. Bylo to úžasné jak pro ni, tak pro Olympa. Když bylo Olympovi 15 let, naučil se chrlit ohnivé koule. Kopíroval Gabrielliny pohyby při natahování luku a díky tomu se to naučil. O dalších 9 let později (Gabrielle 23, Olympovi 16) se strhla největší válka mezi všemi kmeny. Kmen ve které byla Gabriella byl ve výhodě. Samozřejmě díky Olympovi. Díky němu vyhráli, ale naneštěstí je strefil kouřový výbušný balvan. Gabriella spadla a pochroumala si nohu. Šamanovi ale došlo léčivé koření a požádal Olympa, aby odletěl na Východ a sehnal mu jej. On přijmul a odletěl...
Dovednosti: 104 Bodů
Síla: 36
Rychlost: 22
Výdrž: 26
Inteligence: 20
<><><><><><>
(+2 síla a výdrž z akce)
<><><><><><>
Člověk:
Jméno: Gabriella ♀
Věk: 23 let
Charakteristika: Gabriella je vysoká žena, která od mala miluje střílení z luku. S jejím parťákem Olympem tvoří opravdu silnou dvojici, která je schopna čehokoli.
K zvířatům má velkou úctu, i když některé z nich loví. Draci jsou pro ni "Bohy galaxií", už i proto, že si na ně obyčejná zvířata a ani někteří lidé netroufnou.
Dovednosti: 22 bodů
Síla: 5
Rychlost: 2
Výdrž: 5
Inteligence: 10
(+1 k síle a výdrži z akce)
... Společný inventář: 1x rubín 1x ametyst
OBRÁZKY:
Rok 2012

Rok 2017
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabríííí Gabríííí | 13. ledna 2017 v 17:13 | Reagovat

Zde nový obrázek Gabrielly.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/7c/fd/e4/7cfde4797ca2ed6fda9e8d92f1136743.jpg
Bohužel nikdo nečetl můj nekonečný příspěvek který jsem přidala asi hodinu před smazáním bluefora... :-(
Takže musím napsat znovu, aby jste pochopili kde k tomu meči přišla a proč ji zmizelo kmenové tetování... 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama