Raifi

7. ledna 2017 v 12:02 |  Členi II
Jméno: Raifi
Věk: 4 roky
Pohlaví: ♂
Magie: Duha. Raifi může vytvořit duhu, nebo duhový paprsek který vystřelí po protivníkovi. Je hodně útoků s duhou. Dodatek: Duha PÁLÍ!
Partnerka: Doris
Povaha: Raifi je společenský dráček který miluje počasí všeho druhu. Ze všeho nejraději má déšť a slunce. Když se nudí, dělá naschvály. Někdy i dost přehnané (stojíte u jezera plného krokodýlů a on vás do něj strčí). Někdy nějakému drakovi ulítnou nervy a jednu mu fláknou, ale Raifiho to nezajímá. Klidně to drakovi oplatí! Drzoun že? Je celkem mladý a moc se nedokáže ovládat, tudíž pokud ho nějak extrémně naštvete tak se připravte na "Masakr". Nemá moc velkou sílu ve svalech, ale zato má obrovskou sílu v magii. Duhovou magii objevil již v ranném dětství a nikdy neváhá ji použít.
Minulost: Raifi se narodil na ostrově který se jmenoval BrightRain. Zdejší draci byli přátelští rošťáci. Každý den se řešily "kraviny" že někdo někoho naštval vtípkem (ne ledajakým). Ale i přes tyto problémy se tu žilo dobře. Bylo tam hodně zvířat a plno vody. Každý den pršelo, padaly kroupy, padaly blesky a hlavně byly DUHY. Když se nějaké dráče vyklubalo, dostalo magii takovou, jaké zrovna bylo počasí. Raifi se vyklubal přesně ve chvíli, kdy byla duha, takže získal magii duhy, což byl první za 1 000 let. Draci mu záviděli a pomlouvali. Zašlo to až na šikanu. Raifiho to mrzelo a tak odletěl.
Dovednosti: 100 B
Síla: 23
Rychlost: 26
Výdrž: 26
Inteligence: 25
<><><><><><>
Obrázek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama