Steven

7. ledna 2017 v 11:39 |  Členi
Jméno: Steven [Stývn]
Věk: 8 let
Pohlaví: ♂
Magie: Toxická (toxické plyny či jedy)
Povaha: Steven patří mezi několik draků, kteří jsou kanibalové, živí se mršinami a nejsou s nimi žádné žerty. Stevna jen tak nezastavíte. Je jako pořádný cyklon zatímco vy jste jen lehký vánek. Má vlastní hlavu a udělá to co si zamane. Vymýšlí opravdu chytré plány které vždy vyjdou. Draci si šeptají že je jen praštěný drak - nu, tak se to dozvěděli draci na celém světě a Steven je díky tomu hodně proslulý.
Minulost: Steven se narodil dvoum bohatým drakům postavení Beta. Stevna hned začali trénovat. První den se naučil se svou magií a mluvit a létat. Draci ho trénovali hlavně v síle, a ne ve výdrži (takže v souboji moc nevydrží, ale do té doby vám dá hodně zabrat a pokud možno vám hned rozsápe hrdlo.) Další den se musel naučit Steven lovit. Teď se nacházíme v lese kde se skupinka dráčat chystá lovit. Vybrali si kance (špatná volba). Steven stál v čele. Byl nejmladší ale nejsilnější a nejinteligentnější. Všichni kance obklíčili a hned se na něj vrhli. Steven ale ještě nevěděl že na kance nemaj, a kvůli tomu ve skupince zahynulo 6 dráčat v následcích udupání. Steven se stal ve skupince Omegou, a sloužil jako obětní beránek, aby na něj mohli dráčata svést že odmítal lovit a oni jej potrestali. Nu, tak byl v čele Skell. Skell byl hnědý drak se zlatým tygrováním, a ve skupince dráčat byl Deltou (pravá ruka alfy takže Stevova pravá ruka). Skell si vybral kolouška, což byla dobrá volba a jelena usmrtili a přinesli dospělým.
V dračích jeskyních
Nacházíme se v dračích jeskyních a Stevna drží ve vězení (zavalená jáma dobře střežená). Neměl tam co žrát, kromě těch slizkých č?bek = Tu a tam vylezla žížala a Steven byl vychrlí na kost, tak bral všechno. Pil svou vlastní moč, doslova týrán. Tam nahoře se ale hodovalo na Vánočním úlovku. Bylo toho tam hodně. Bizoni, jeleni, jednorožci vše co vás napadne. Dokonce i žirafa tam byla. Kravál jak na karnevale a dračí kapela tam vyřvávala nějakou muziku. Steve si povzdechl. Drží ho tu už 5 let a on se od té doby neviděl v odrazu nějaké kaluže. Zasténal a prásknul sebou o zem.
Svoboda!
Nacházíme se ve vězení u našeho Stevena. Steven znovu zasténal a zadrápnul se do země. Bylo mu skoro sedm let. Byl vychrlí na kost a dost agresivní. Najednou to zadunělo a zavalený východ nebyl zavalený. Zvednul se a šel opatrně k východu. Najednou se objevila dračice, nazývaná Sabina. Sabina byla princeznou, i když je menšího vzrůstu. Vešla dovnitř a pokynula hlavou ať jde ven. Steven šel ostražitě ven. Čekalo na něj ale další vězení, akorát ještě špinavější. TAK DOST! Zařval Steven a jediným úderem packou Sabinu ochromil. Zařval a sežral ji. Šel ven a stráže zavraždil. Venku si hrála dráčata. Ty taky sežral. Všechny pozabíjel a sežral. Vzlétnul a letěl pryč.
Rozuzlení: Konečně svoboda! Zařval Steven a letěl hodně daleko. Spatřil ostrov se sopkou kde cítil hodně milých duších. Rozhodl se tu přistát a omrknout tu to a popřípadě se tu i zabydlet.
KONEC
Dovednosti: 100 Bodů
Síla: 50
Rychlost: 20
Výdrž: 10
Inteligence: 20
<><><><><><>
Obrázek:
Sabina a Steve:

PATRON VLK

Jméno: Howling soul
Věk: Něco málo přes 1 000 let

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama