Vampire

7. ledna 2017 v 11:47 | Kristi |  Členi
Jméno: Vampire
Věk: 16 let
Pohlaví: ♂
Magie: Krev (např. může kývnout hlavou, a za pár sekund vám praskne kůže. Začnete hodně krvácet a pokud krvácení rychle nezastavíte, zahynete na vykrvácení)
Partnerka: -
Sourozenec: Wumpire
Povaha: Vampír je samotářský drak který nesnáší sluneční světlo, které ho dokáže - když je na světle moc dlouho - usmrtit. Bývá agresivní a když se pustí do boje, nějakou dobu trvá než se agresivost pořádně projeví. Jako každý jiný Upíří drak má "prodlužovací" tesáky, které mají průměr 20 cm. Vampír má ale tesáky o velikosti 25 cm. a když se opravdu rozzuří, může je mít velké až 40 cm. Tesáky také saje krev (jako třeba upír) a jak jste už uhádli, krev je na vrcholu Vampírova jídelníčku. Masem však nepohrdne.
Minulost: Úryvek jeho minulosti (str. 1043)
"Od mala mě všichni nenáviděli, všichni se mě smáli, někteří báli. Dostal jsem se do špatné party, kde mě týrali a nutili, abych udělal něco strašného, třeba napadl nějakou dračici. A co myslíš že jsem udělal? No, ať sis myslela cokoliv, je to špatně. Udělal jsem to. Dostal jsem několik draků do vážného zdravotního stavu. Ale potom to zašlo tak daleko, že mě vyhodili. Šel jsem několik dní bez přestávky, dorazil jsem do městečka Heartbreak (zlomené srdce) kde mě napadli draci kvůli vzhledu. Snažil jsem se bránit, ale byl jsem moc slabý. Několik týdnů mě drželi ve vězení, v hladomorně. Potom mě nakonec oběsili na šibenici, ale já oživl. Nevěděl jsem jak. A v tu dobu jsem taky zjistil svojí magii, magii krve. Všechny jsem vysál a utekl. Prolétával jsem skrz světy, když jsem našel jednu planetu - Bloody tooth. Zabydlel jsem se tam. Obyvatelé byli, světe div se podobní mě. Byl jsem rád, a navíc jsem jim nevadil. Jednoho dne však napadli planetu draci - z mé minulosti. Všechno zničili, ale když chtěli zabít drakodémony, zabil jsem je. Takhle jsem je vyzabíjel, a zdejší mě nakonec zvolili jako vládce Bloody Tooth. Nechali mi postavit palác. Ale došlo k hádkám kvůli Harlesovi. Harles byl bratr mého kámoše Harlegina. A poprali jsme se. Zabil jsem ho, ale kvůli výčitkům svědomí jsem vypadnul pryč z planety sem, na planetu Zemi a na sopečný ostrov."
Dovednosti: 112 Bodů
Síla: 56
Rychlost: 10
Výdrž: 21
Inteligence: 25
<><><><><><>
Obrázek:

Mazlíček:

Druh: Démon Wifiv
Jméno: Tiny
Věk: 3 roky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama