Wampirix

7. ledna 2017 v 13:13 |  Členi II
Jméno: Wampirix, přezdívaná Rudá Smrt
Věk: 23 let.Je to už dospělá dračice, která má spoustu zkušeností z krutým životem
Pohlaví: Samice ♀
Magie: Rozšířená krevní. Pomocí myšlenky vám může nechat popraskat žíly, udělat sraženinu nebo si s vaší oběhovou soustavou pohrát.
Síla magie: VIII
Druh draka: Drak obecný (7x9 metrů, 6 tun)
Povaha: Wampirix je krvežíznivé monstrum, které miluje utrpení (i to svoje!) a mučení. Její život se točí okolo zabíjení, mučení a saní krve. Wampirix je vlkoupír (vlkodrak). Takže když vás kousne, je malinká šance že do vás přenese vlkodračí krev, která se v úplňku projeví tak, že se změníte ve vlka s křídly a i když jste miloučcí andílci, s nejvyšší pravděpodobností podlehnete a budete zabíjet. Wampirixin vlk se jmenuje Rudá smrt. Patří k těm nejextrémnějším okřídleným vlkům a ovládnout tyto vlky je téměř nemožné... Wampirix je výjimka. Jsou přátelé a navzájem se posilují v boji. Čím víc mrtvol, tím líp! Mimo to je Wampirix velmi dominantní a pokud někdo dá náznak, že ji nerespektuje, tak ho nezabije, ale nechá ho mučit. I přes to všechno však dokáže pocítit i city jako je přátelství, avšak se projevují jen výjimečně. Živí se krví.
Minulost: První záznamy krvavé magie jsou už z pravěku. Patřila dvou drakům, kteří vypadali jinak než ti obyčejní. Tito byli vysocí s rudýma očima a vysokou krvežíznivostí. A protože neměli žádné kamarády, vytvořili společně rod Vampírů. O několik století dál se však národ mezi sebou pohádal a rozdělil se na tři části. První část osídlila planetu Bloody Tooth, druhá část Darkest Nightmarest a ta třetí nejmenší skupinka planetu Blood Nightmare Tomb. Oba zakladatelé se usídlili na té třetí a tam také vznikla nejrozšířenější krvavá magie, kterou vlastní i tato dračice... Narodila se na planetce Blood Nightmare Tomb, v překladu Krvavý stínový hrob. Panovala brutální hierarchie a vojenský výcvik neminul ani týdenní dráče, jako byla Wampirix. Draci ji hnali a tak byla stále pod nátlakem. V pěti letech Bloody Tooth uskutečnila tažení na tuto planetku a téměř celou ji vyvraždila. Wampirix byla zajmuta. V Bloody Tooth panovalo volnější tempo, poněvadž v ní byl nejpočetnější národ. Wampirix brzy dosáhla 10 let. V tuto dobu se konalo další válečné tažení: z Darkest Nightmarest do Bloody Tooth. Souboj byl vyrovnaný a tam se Wampirix setkala s úchvatným drakem, který v Darkest Nightmarest vládl. Byla to láska na první pohled. Wampirix se přidala na jeho stranu a i když se D.N. musel před B.T. stáhnout s poloviční armádou, nebyl to jediný problém. Když se Wampirix narodila malinká dračice Wampirea tak zjistila, že má v sobě vlkodračí krev. O úplňku se její obavy potvrdily. Pohádala se s partnerem a utekla zpět do své rodné planetky B.N.T., kde byla další rok. Když B.T. znovu napadla B.N.T., Wampirix se záhadně podařil udělat portál a uprchla na planetu, která ji byla cizí. Byla to planeta Země. Zjistila, že tu je jediná upírka a tak se vydala najít trvalý domov. Místo toho však podnikala masakry v různých dračích klanech a tak se postupně promasakrovala až ke třem ostrůvkům... Kariston, Nexus a Drápek.
Dovednosti: 100 bodů
Síla: 56
Rychlost: 14
Výdrž: 8
Inteligence: 22
<><><><><><>
Obrázek:
........
........ Rudá smrt .......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama